Hlavní navigace

Teplota

Teploměr sklen. bezrtuťový Classic se sklepávadlem

Teploměr sklen. bezrtuťový Classic se sklepávadlem

Ibalgin 200 tablety potažené 30 x 200 mg

Volně prodejný lék

Ibalgin zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která…

Panadol perorální tablety film 12 x 500 mg

Volně prodejný lék

Panadol tablety jsou určeny k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů,…

Panadol perorální tablety film 10 x 500 mg

Volně prodejný lék

Panadol tablety jsou určeny k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů,…

Neo-Cephyl perorální tablety neobalená forma přípravku 20

Volně prodejný lék

Přípravek Neo-Cephyl je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest…

Ataralgin perorální tablety neobalená forma přípravku 10

Volně prodejný lék

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol,…

zástupný obrázek léku

Ibuberl 400 mg perorální tablety film 10 x 400 mg

Ibuberl obsahuje léčivou látku ibuprofen, který je určen k léčbě horečky a zmírňuje mírně…

Ibuberl pro děti

Volně prodejný lék

Přípravek  Ibuberl pro děti je určen k léčbě horečky či mírné až středně silné bolesti …

Aspirin perorální tablety neobalená forma přípravku 50 x 500 mg

Volně prodejný lék

Tlumí bolesti různého charakteru včetně bolestí způsobených záněty. Snižuje horečku.

Aspirin 100 perorální tablety neobalená forma přípravku 20 x 100 mg

Volně prodejný lék

Léčba dospělích osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval.

Informace o lécích a doplňcích stravy pocházejí z databáze online lékárny