aktualita arrow bulb calendar comment comment_forum profile facebook galerie hamburger lock more plus pricetag rss search sidebartoggle time gplus rozhovor test twitter linkedin video warning
Hlavní navigace

TOP 10 potravinových doplňků pro zdravé vlasy

Redakce

Přípravky s vyváženým množstvím důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů pro zdravé vlasy. Které jsou nejprodávanější?

Pro krásné a zdravé vlasy, nehty a pokožku je třeba používat nejen vhodné kosmetické přípravky, můžete jim pomoci také pravidelným užíváním doplňků stravy. „Měly by obsahovat vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů,“ říká Pilulka

Některé produkty se navíc podílejí na udržování energetické rovnováhy metabolizmu a podporují správnou funkci imunitního systému. 

Podívejte se na 10 nejprodávanějších potravinových doplňků pro vlasy podle online lékárny Pilulka.cz

DonnaHAIR


Autor: Pilulka.cz

DonnaHAIR® je unikátní přípravek s nejkomplexnějším obsahem účinných látek, které dlouhodobě a cíleně vyživují vlasy a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.

Účinky DonnaHAIR®      

 • Pomáhá při zvýšeném vypadávání vlasů    
 • Podporuje normální růst vlasů.    
 • Udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost.    
 • Pečuje o kvalitu pokožky hlavy.

DonnaHAIR FORTE


Autor: Pilulka.cz

DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů. Nyní v limitované edici s novou kolekcí originálních šperků. 

Extra účinné složení:     

 • o 10 % více aminokyselin: 440 mg aminokyselin     
 • o 100 % více biotinu: 300 μg biotinu    
 • o 50 % více pivovarských kvasnic: 150 mg pivovarských kvasnic    
 • navíc extrakt přesličky rolní a kopřivy dvoudomé

Biosil Plus


Autor: Pilulka.cz

Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky. Dále se zinek podílí na procesu dělení buněk, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému.  

Kyselina pantothenová (ve formě pantothenátu vápenatého) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Folixil pro muže


Autor: Pilulka.cz

Přípravek pro husté vlasy, speciálně pro muže. 

Pro husté vlasy     

 • určený speciálně mužům    
 • výrazně snižuje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron (DHT) v kůži hlavy a odstraňuje tak hlavní příčinu vypadávání mužských vlasů    
 • obnovuje růst vlasů    
 • účinný díky působení zevnitř (ve srovnání s toniky)    
 • praktické dávkování – pouze jedna tableta denně

Walmark Zdravé vlasy, nehty, pleť


Autor: Pilulka.cz

Balení obsahuje Viaderm Complete 60 tobolek a Pupalka dvojročná 500 mg 60 tobolek. 

 • Biotin přispívá k udržení dobrého stavu vlasů
 • Pupalkový olej podporuje zdraví kůže
 • Zinek přispívá k udržení dobrého stavu nehtů

Revital Revitalon


Autor: Pilulka.cz

Revitalon obsahuje jedinečnou kombinaci vyváženého množství důležitých látek, které působí uvnitř organizmu v hluboké dermis vrstvě. Díky tomu dochází k postupnému zlepšení vzhledu a struktury oslabených či řídnoucích vlasů a k následné stimulaci vlasového růstu. Vlas pak roste zdravější, silnější a je odolnější.

Kombinace všech obsažených látek přispívá k boji proti lámavosti, padání nebo šedivění vlasů, nadměrnému maštění pokožky, špatnému růstu nehtů, jejich zeslabování či lámání.

Řešíte stav a vzhled vašich vlasů? Využijte propojení nejnovějších poznatků vědy s tradiční fytoterapií. Pro zdraví a krásu vlasů je totiž základem zdravá výživa.

Perfect HAIR


Autor: Pilulka.cz

Přípravek Perfect HAIR new obsahuje esenciální aminokyselinu L-methionin, která musí být tělu dodána potravou, jelikož ji lidský organismus nedokáže vytvořit.

L-methionin je jednou z esenciálních aminokyselin, která se podílí na biosyntéze řady bílkovin. L-methionin napomáhá při revitalizaci vlasových folikul a tím vlasy vyživuje, zpevňuje a snižuje jejich lámavost.

L-methionin nemá pouze blahodárný vliv na vlasy, ale také napomáhá k revitalizaci nehtů a pokožky.

Revitalon


Autor: Pilulka.cz

Propojení nejnovějších poznatků vědy s tradiční fytoterapií. Pro zdraví a krásu vlasů je totiž základem zdravá výživa. Revitalon obsahuje jedinečnou kombinaci vyváženého množství důležitých látek, které působí uvnitř organizmu a vyživují vlasy od kořínků.

Podpoří tak viditelné zlepšení vzhledu a struktury vlasů i následný růst.

Pozitivní účinek mají také na stav nehtů a pokožky.  

Perfect HAIR gold


Autor: Pilulka.cz

Přípravek Perfect Hair gold obsahuje esenciální aminokyselinu methionin 500 mg v jedné tabletě a vitamín H, tzv. biotin, 100 µg v jedné tabletě. 

Obsahuje jedinečnou kombinaci dvou účinných látek na trhu v nejsilnější podobě methioninu a biotinu v denní dávce.

FITOVAL


Autor: Pilulka.cz

FITOVAL kapsle je biologická výživa, která posiluje a zlepšuje strukturu poškozených a k padání náchylných vlasů. Prostřednictvím vlasových kořínků kapsle dodávají vlasům látky, které jsou vhodné pro jejich posílení, zlepšení struktury.

Našli jste v článku chybu?